Головна » Питання-відповідь

Питання-відповідь

Щоб дізнатись відповідь необхідно натиснути на питання.

1.Мене в закладі зареєстрували на курси підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання. Що мені далі робити?

В день проведення, відповідно до графіку, семінару-практикуму (тренінгу) у дистанційному форматі на вашу пошту, що вказана при реєстрації, має надійти лист із повідомленням про початок семінару-практикуму (тренінгу) та інструкціями щодо навчання на платформі дистанційного навчання КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського». УВАЖНО ознайомтеся з інструкціями та виконайте відповідні дії.

2. На етапі планування графіка на наступний рік відповідальні в закладі освіти не встигли вчасно зареєструвати педагогів на курси підвищення кваліфікації за дистанційною формою. Що робити?

Надіслати на електронну адресу центру дистанційного навчання КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (dn@koippo.in.ua) клопотання з проханням про додаткове зарахування педагогів на семінар-практикум (тренінг).

3. Я був(ла) записаний(а) на курси підвищення кваліфікації, а тепер мене немає.

Скасувати реєстрацію на курси записаного працівника може лише відповідальна особа закладу освіти, яка має логін та пароль доступу до списків реєстрації. Тому, будь ласка, уточніть у своєму закладі, чому скасували вашу реєстрацію.

4. Не отримав(ла) лист із підтвердженням реєстрації на платформі дистанційного навчання Moodle. Що робити?

Якщо в пошті немає листа підтвердження, потрібно перевірити папку «Спам». В разі відсутності і в данній папці потрібно написати лист на центр дистанційного навчання КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (dn@koippo.in.ua) або зателефонувати +38 (0522) 32-11-08

5. Після реєстрації не можу зайти на сайт дистанційного навчання. Що робити?

Якщо ви забули свій логін та пароль, який створили при реєстрації потрібно написати лист на центр дистанційного навчання КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (dn@koippo.in.ua) або зателефонувати +38 (0522) 32-11-08

6. Чому я не отримала / отримав свідоцтво? Я брав участь в онлайн-заняттях, але з поважних причин не міг виконати завдання в повному обсязі.

Відповідно до наказів КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» документи про підвищення кваліфікації видаються здобувачам освіти за умови успішного виконання програми підвищення кваліфікації в обсязі не менше 75 %.

7. Що робити, якщо забули логін та (або) пароль?

Для відновлення логіну або паролю потрібно написати лист на центр дистанційного навчання КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (dn@koippo.in.ua) або зателефонувати +38 (0522) 32-11-08 Ні в якому разі не створювати нового користувача!!!

8. Як перевірити електронну адресу, яку вказали при реєстрації?

Зверніться, будь ласка, до відповідальної особи в закладі освіти, яка має корпоративний логін та пароль доступу до списків реєстрації.

9. Не отримали документ про підвищення кваліфікації на електронну пошту.

Усі документи про підвищення кваліфікації розсилаються на електронні адреси, які вказані в реєстраційній формі.

10. Зареєстровані декілька разів на одні і ті самі семінари-практикуми (тренінги).

Зверніться, будь ласка, до відповідальної особи в закладі освіти, щоб скасувати реєстрацію на зайві семінари-практикуми (тренінги).